خانه

عمران صنعت آوا پيشرو در مقاوم سازی سازه ها

 • FRP فیبرهای پلیمری تقویت شده


  را می‌توان برای ترمیم یا مقاوم سازی و بهسازی انواع سازه‌های بتنی با تصب بر روی سطح (دالها و تیرها، ستون‌ها، دیوارهای حمال، شناژها و فونداسیون) و در ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری، ساختمان‌های صنعتی، تکیه‌گاه‌های ماشین‌الات و تاسیسات سنگین، سازه‌های آبی از قبیل سد، کانال، کالورت و غیره، پل‌های جاده‌ای و ریلی، مخازن و منابع آب و مایعات، سیلوها و برج‌های خنک‌کننده به کار برد

 • GRP مخازن آب


  نسل جدیدی از مخازن پیش ساخته مدولار می باشند که این پانل ها با استفاده از دستگاههای پرس هیدرولیکی سنگین در دمای حدود 150 درجه سانتیگراد ساخته می شوند ، ماده اصلی تشکیل دهنده پانلها پلی استر اشباع نشده است که مشخصات فیزیکی و شیمیایی منحصر بفردی را بوجود می آورد

شرکت عمران صنعت آوا با هدف تمرکز فعالیت در زمینه های مختلف ساختمان و صنایع کشور و ارائه خدمات مهندسی توسط عده ای از مهندسین متخصص عمران در سال 1369تشکیل گردید . اجرای پروژه های متعدد طراحی و نظارت و اجرا  در زمینه سیویل و ساختمان باعث گردید تا این شرکت قادر به جذب کارشناسان با تحصیلات و تخصص های گوناگون گردیده و امکان فعالیت در زمینه های اجرائی بیشتری را پیدا نماید

مطالعه و اجرای مقاوم سازی ساختمانها، پلها، تأسيسات و خطوط انتقال نفت و گاز شامل انجام مطالعات ارزيابی لرزه ائی، تهيه طرح بهسازی، تهيه جزئيات اجرائی، نظارت بر اجرا و برآورد ريالی طرحهای مقاوم سازی، تهيه دستورالعملهای فنی، بازبينی دستورالعملهای فنی ، تهيه شناسنامه فنی ، تهيه نقشه های چون ساخت، بررسی نتايج سونداژ، توليد نرم افزارهای تخصصی، ارزيابی سريع. انجام امور پيمانکاری مربوط به ساخت ساختمانها و ابنيه اعم از چوبی، آجری، سنگی، بتنی و فلزی و نظاير آن و راهها نظير راههای اصلی و فرعی، بزرگراهها، راههای ريلی، باند فرودگاه، سيستمهای انتقال هوائی پايه دار، فرودگاهها، تونلها، پلها، راههای زيرزمينی و  سيستم های حمل و نقل و راهداری و عمليات آسفالتی و نظاير آن و تأسيسات و تجهيزات صنايع غذائی، نساجی، پوشاک، چرم، چوب و شيشه، سلولزی، استخراج، فرآوری، ذخيره، صنايع نفت و گاز، پتروشيمی، شيميائی، کانی غيرفلزی، صنايع سنگين، معدنی، صنايع فلزی، کارخانجات ابزارآلات و ماشين ها و تجهيزات اندازه گيری و کنترل و تأسيسات صنعتی جانبی، توليد وسايل آزمايشگاهی، داروئی، کارخانجات توليد وسائل حمل و نقل، تجهيزات، خطوط انتقال مواد در کارخانجات، بهينه سازی مصرف انرژی.


شرح فعاليتهای اساسنامه اين شرکت به شرح ذيل ميباشد: مطالعه و اجرای مقاوم سازی ساختمانها، پلها، تأسيسات و خطوط انتقال نفت و گاز شامل انجام مطالعات ارزيابی لرزه ائی، تهيه طرح بهسازی، تهيه جزئيات اجرائی، نظارت بر اجرا و برآورد ريالی طرحهای مقاوم سازی، تهيه دستورالعملهای فنی، بازبينی دستورالعملهای فنی ، تهيه شناسنامه فنی ، تهيه نقشه های چون ساخت، بررسی نتايج سونداژ، توليد نرم افزارهای تخصصی، ارزيابی سريع. انجام امور پيمانکاری مربوط به ساخت ساختمانها و ابنيه اعم از چوبی، آجری، سنگی، بتنی و فلزی و نظاير آن و راهها نظير راههای اصلی و فرعی، بزرگراهها، راههای ريلی، باند فرودگاه، سيستمهای انتقال هوائی پايه دار، فرودگاهها، تونلها، پلها، راههای زيرزمينی و  سيستم های حمل و نقل و راهداری و عمليات آسفالتی و نظاير آن و تأسيسات و تجهيزات صنايع غذائی، نساجی، پوشاک، چرم، چوب و شيشه، سلولزی، استخراج، فرآوری، ذخيره، صنايع نفت و گاز، پتروشيمی، شيميائی، کانی غيرفلزی، صنايع سنگين، معدنی، صنايع فلزی، کارخانجات ابزارآلات و ماشين ها و تجهيزات اندازه گيری و کنترل و تأسيسات صنعتی جانبی، توليد وسايل آزمايشگاهی، داروئی، کارخانجات توليد وسائل حمل و نقل، تجهيزات، خطوط انتقال مواد در کارخانجات، بهينه سازی مصرف انرژی.
انجام کليه مراحل مطالعات فنی و توجيه اقتصادی طرحهای صنعتی و توليدی و تهيه طرحهای اجرائي برای کليه ساختمانها و تأسيسات و صنايع و انجام مطالعات ساماندهی، مرمت، احيا آثار تاريخی و فرهنگی و تشخيص ارزيابی تهديدات و خطرات بالقوه در ساختمان و صنايع از قبيل آتش سوزی، خرابکاری و انفجار، سرقت، طوفان، صاعقه، طراحی و اجرای سازه های امن و سيستمهای امنيتی و ايمنی و پدافند غير عامل. مشارکت در ساخت و اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی با اشخاص حقيقی و حقوقی، سازمانهای دولتی و نيمه دولتی و اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در تهران و شهرستانها ، سرمايه گذاری در امر خريد مسکن، طراحی و نظارت و اجرای پروژه های بلند مرتبه و انبوه سازی، پيمان مديريت در اجرای واحدهای مسکونی پايين مرتبه و بلند مرتبه، ارائه خدمات مهندسی در پروژه های در دست احداث و خدمات کنترل پروژه، توسعه فن آوريهای نوين درزمينه ساختمان در ايران همانند صنعت و  فن آوری کامپوزيت و سيلوهای ذخيره غلات و نظاير آن. واردات و صادرات، خريد و فروش، توليد و توزيع انواع کالاهای مجاز و مصالح و تجهيزات ساختمانی، مشارکت در ساير شرکتها، تأسيس شعب و نمايندگی در ايران و خارج از ايران، قبول نمايندگی از اشخاص اعم ازحقيقی و حقوقی ايرانی و غير ايرانی و گشايش اعتبار و اخذ وام از بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی.

 • پروژه ۱
 • پروژه ۲
 • پروژه ۳
 • پروژه۴
 • پروژه ۵
 • پروژه ۶
 • پروژه۷
 • پروژه ۸

تصاویر آخرين پروژه ها

از محصولات ما بيشتر بدانيد

فروشگاه محصولات ما

۱

الیاف کربن CFRP از نظر خواص فیزیکی و مکانیکی رفتاری ناهمسان از خود نشان می دهند. به همین دلیل مدول آنها در جهت صفحات اصلی حدود 1000 گیگا پاسکال و در جهت عمود بر این صفحات حدود 35 گیگا پاسکال می باشد. لذا جهت دهی صفحات اصلی در جهت محور طولی الیاف باعث تولید الیافی با مدول بالا می شود.

۲

الیاف شیشه GFRP رایج ترین و پر مصرف ترین لیف مورد استفاده در صنعت کامپوزیت است. بر حسب نوع و ترکیب مواد بکاررفته در تهیه آنها، الیاف شیشه به انواع گوناکون تقسیم بندی می شوند. قیمت پایین ،استحکام کششی بالا، مقاومت شیمیایی بالا، خواص عایقی بالا (حرارتی و الکتریکی) از جمله مزایای این الیاف می باشد.

۳

دلیل عمده استفاده از میلگردهای FRP در داخل بتن، جلوگیری از پدیده خوردگی و افزایش میرایی ارتعاشات ایجاد شده در سازه در برابر ارتعاش می‌باشد. هر چند که استفاده از میلگردهای FRP به جای نمونه‌های فلزی سبب کاهش وزن بنا نیز خواهد شد، اما در استفاده از این میلگردها، مساله کاهش وزن اهمیت ناچیزی نسبت به دو مورد بیان‌شده دارد.
 تماس با ما

شرکت عمران صنعت آوا
دفتر مرکزی: تهران، ميدان دکتر فاطمی (جهاد)، ابتدای خیابان شهید گمنام، جنب تالار وزارت کشور، ساختمان یاس، پلاک 26، طبقه سوم، واحد 18
تلفن: 88978345 و 88978346
فاکس: 88992245-021
info @ omransanatava . com
www.osa-frp.com
نماينده فروش: شرکت مقاوم تدبیر قشم
منطقه آزاد قشم، درگهان، مجتمع تجاری دریا، طبقه اول، واحد C41-2174
تلفن و فاکس: 5226880-0763
www.mtqeshm.ir

کانال تلگرام ما: omransanatava@